abcFaktury

abcFaktury Professional

abcFaktury to program do wystawiania wszelkiego rodzaju fakturrachunków i paragonów – zarówno na komputerach PC jak i Mac. Wystawiaj faktury VAT, proforma, WNT, zaliczki, korekty. Drukuj paragony na drukarkach fiskalnych, wysyłaj je na e-mail, i wiele więcej. 

Program dostępny jest zarówno dla systemów Windows jak i macOS. Jest to w pełni natywna aplikacja oferująca wszystkie funkcjonalności. Od teraz na swoim Maku i PC możesz wystawiać wszelkiego, rodzaju dokumenty handlowe, noty, dokumenty walutowe, ale też drukować paragony na drukarkach fiskalnych, fiskalizować lub nawet drukować faktury na drukarkach fiskalnych i wiele więcej. I to wszystko za darmo (do 10 dokumentów miesięcznie) lub za jedyne 49 zł netto rocznie! 

Jako jedno z nielicznych rozwiązań na rynku dedykowanych dla systemów macOS – abcFaktury pozwala na drukowanie paragonów na drukarkach fiskalnych! Posiada zintegrowane wsparcie dla protokołów Posnet, Thermal oraz Novitus. W środowisku Windows, za pośrednictwem aplikacji BSX Printer – możliwa jest obsługa drukarek również firm Elzab oraz Farex.

WYBRANE FUNKCJE PROGRAMU…
Sprzedaż i zakup
Obsługa wszystkich rodzajów faktur. Faktury VAT, proforma, WNT, marża, RR. Faktury zakupowe. Faktury zaliczkowe (3 rodzaje);
Kilka szablonów faktur do wyboru oraz edytor pozwalający na ich dowolne modyfikowanie oraz tworzenie zupełnie własnych wyglądów!
Obsługa różnych rodzajów not. Noty księgowe, odstetkowe, korygujące.
Możliwość umieszczenia loga na dokumentach oraz znaku wodnego.
Faktury walutowe, automatycznie aktualizowane kursy walut, informacje o tabeli NBP, z której pochodzi dany kurs.
Faktury w języku angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz dwujęzyczne.
Możliwość wystawiania rachunków.
Możliwość budowania dowolnego drzewa kategorii i przypisywania faktur do tych kategorii.
Możliwość importu faktur, zamówień, dokumentów magazynowych z wielu obsługiwanych formatów!
Możliwość eksportu faktur i zestawień do wielu formatów i programów, m.in. programów księgowych Comarch Optima, Insert (Rachmistrz, Rewizor), Wapro Fakir, R2KSIĘGA itp!
Sprzedaż detaliczna
Okno szybskiej sprzedaży (POS)
Obsługa drukarek fiskalnych, również w środowisku macOS! Możliwość drukowania na drukarkach fiskalnych paragonów oraz faktur!
Obsługa kas fiskalnych, programowanie PLU, stawek VAT, grup towarowych – również w środowisku macOS!
Obsługa czytników kodów kreskowych!
NIP nabywcy na paragonie
Od 1 lipca 2018 r. fakturę do paragonu będzie można wystawić tylko i wyłącznie na podstawie paragonu fiskalnego zawierającego numer NIP nabywcy. Program abcfaktury jest przygotowany na te zmiany i pozwala drukować NIP kontrahenta na paragonie.

Kontrahenci
Baza kontrahentów, możliwość wylistowania wszystkich dokumentów kontrahenta, sprawdzenia salda kontrahenta, wystawienia wezwania do zapłaty.
Możliwość przypisania kontrahentowi indywidualnego cennika, formy płatności, terminu płatności, rabatu, kredytu kupieckiego!
Możliwość kategoryzowania kontrahentów.
Możliwość tworzenia błyskawicznych notatek do kontrahentów i opisywania zdarzeń z nimi związanych. Licencja roczna.