abcSerwisu

abcSerwisu Professional

abcSerwisu to program do prowadzenia małego serwisu i reklamacji. Dzięki niemu wprowadzisz zgłoszenia, a w nich poszczególne rewersy. Nadasz zgłoszeniu odpowiedni numer RMA z którego wycenisz usługę i rozliczysz się z klientami. Posiada możliwość drukowania potwierdzeń przyjęcia i wydania jak również wysyłania powiadomień np. w postaci SMS.

Program dostępny jest zarówno dla systemów Windows jak i macOS. Jest to w pełni natywna aplikacja oferująca wszystkie funkcjonalności. Od teraz na swoim Maku możesz prowadzić swój serwis, wprowadzać zgłoszenia od klientów, wystawiać wszelkiego, rodzaju dokumenty handlowe, noty, dokumenty walutowe, ale też drukować paragony na drukarkach fiskalnych, fiskalizować lub nawet drukować faktury na drukarkach fiskalnych i wiele więcej.

Jako jedno z nielicznych rozwiązań na rynku dedykowanych dla systemów macOS – abcSerwisu pozwala na drukowanie paragonów na drukarkach fiskalnych! Posiada zintegrowane wsparcie dla protokołów Posnet, Thermal oraz Novitus. W środowisku Windows, za pośrednictwem aplikacji BSX Printer – możliwa jest obsługa drukarek również firm Elzab oraz Farex.

WYBRANE FUNKCJE PROGRAMU…
SERWIS I NAPRAWY
Wprowadzaj zgłoszenia od swoich klientów, a w nich poszczególne rewersy;
Nadawaj zgłoszeniom numery RMA;
Twórz wyceny i rozliczaj się z klientami!
Drukuj potwierdzenia przyjęcia i wydania;
Wysyłaj powiadomienia SMS do klientów o statusie ich zgłoszeń!
SPRZEDAŻ I ZAKUPY
Obsługa wszystkich rodzajów faktur. Faktury VAT, proforma, WNT, marża, RR. Faktury zakupowe. Faktury zaliczkowe (3 rodzaje);
Kilka szablonów faktur do wyboru oraz edytor pozwalający na ich dowolne modyfikowanie oraz tworzenie zupełnie własnych wyglądów!
Obsługa różnych rodzajów not. Noty księgowe, odstetkowe, korygujące.
Możliwość umieszczenia loga na dokumentach oraz znaku wodnego.
Faktury walutowe, automatycznie aktualizowane kursy walut, informacje o tabeli NBP, z której pochodzi dany kurs.
Faktury w języku angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz dwujęzyczne.
Możliwość wystawiania rachunków.
Możliwość budowania dowolnego drzewa kategorii i przypisywania faktur do tych kategorii.
Możliwość importu faktur, zamówień, dokumentów magazynowych z wielu obsługiwanych formatów!
Możliwość eksportu faktur i zestawień do wielu formatów i programów, m.in. programów księgowych Comarch Optima, Insert (Rachmistrz, Rewizor), Wapro Fakir, R2KSIĘGA itp!
SPRZEDAŻ DETALICZNA
Okno szybskiej sprzedaży (POS)
Obsługa drukarek fiskalnych, również w środowisku macOS! Możliwość drukowania na drukarkach fiskalnych paragonów oraz faktur!
Obsługa kas fiskalnych, programowanie PLU, stawek VAT, grup towarowych – również w środowisku macOS!
Obsługa czytników kodów kreskowych!
KONTRAHENCI
Baza kontrahentów, możliwość wylistowania wszystkich dokumentów kontrahenta, sprawdzenia salda kontrahenta, wystawienia wezwania do zapłaty.
Możliwość przypisania kontrahentowi indywidualnego cennika, formy płatności, terminu płatności, rabatu, kredytu kupieckiego!
Możliwość kategoryzowania kontrahentów.
Możliwość tworzenia błyskawicznych notatek do kontrahentów i opisywania zdarzeń z nimi związanych. Licencja roczna.