CRM i obsługa klienta

Gestor nexo

Nowoczesny system zarządzania relacjami z klientami, organizujący pracę firmy. To program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.

Gestor nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu zarządzania relacjami z klientami, wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań. Umożliwia m.in: ewidencjonowanie szczegółowych danych klientów wraz z historią kontaktów, przedstawianie i negocjowanie ofert oraz prowadzenie korespondencji mailowej czy zbiorczą wysyłkę maili za pomocą wbudowanego klienta pocztowego.

mpCRM Professional licencja roczna

mpCRM to program klasy CRM (ang. Customer Relationship Management) - czyli system Zarządzania Relacjami z Klientami. Dostępny jest dla systemów Windows oraz macOS. Dzięki mpCRM możesz: Tworzyć tematy, czyli poszczególne zdarzenia, nad którymi pracujesz. Planować zadania do wykonania - czyli tworzyć pewnego rodzaju kalendarz zadań mpCRM może przypominać Ci o terminach wprowadzonych zadań.

Gestor GT

Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji. Gestor GT przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy w centrum zainteresowania stawiają klienta.