Sprzedaż i magazyn

Small Business

Program przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce.

Subiekt GT

Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system sprzedaży z obsługą magazynów. To nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Subiekt nexo

Nowoczesny, intuicyjny system do obsługi sprzedaży i magazynów. To to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

mikroSubiekt

Prosty i wygodny system do ewidencjonowania sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny.

Subiekt Sprint 2

System szybkiej sprzedaży detalicznej, ściśle zintegrowany z Subiektem GT/nexo. To system dla firm, które chcą szybko i łatwo obsługiwać klientów detalicznych. Mogą z niego korzystać zarówno pojedyncze sklepy, jak i sieci, sklepy jedno- i wielostanowiskowe, samoobsługowe, itd. Program współpracuje z systemem sprzedaży Subiekt GT, z którym wymienia m.in. informacje o towarach, cenach i kontrahentach.

Vendero

Sklep internetowy, witryna z ofertą, firmowy serwis WWW. To prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW. Intuicyjny kreator poprowadzi użytkownika krok po kroku do gotowej witryny w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy wybrać jeden z wielu szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Stworzonym w ten sposób serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Sello

System sprzedaży w serwisach aukcyjnych, współpracujący z Subiektem GT/nexo. Sello to nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl oraz ich zagranicznymi odpowiednikami wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach transakcji. Sello umożliwia szybkie przygotowanie serii aukcji i śledzenie ich przebiegu. Pozwala lepiej kontrolować płatności od klientów i zarządzać komentarzami. Pomaga przygotować paczki i stworzyć dla nich odpowiednie druki.

Subiekt 123

Przyjazna i łatwa w obsłudze aplikacja do wystawiania faktur i paragonów online. To przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania. Daje także możliwość zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów. Praca z programem możliwa jest z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu. Subiekt to najczęściej wybierana marka programu sprzedażowego w Polsce. Subiekt 123 należy do tej samej rodziny. Ta aplikacja online skrojona na miarę potrzeb firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez skomplikowanego zarządzania magazynem.

Subiekt nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu sprzedaży wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań. To program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.

mpFirma Professional

mpFirma to rozbudowane narzędzie ułatwiające prowadzenie i obsługę firmy. Program składa się z wielu modułów wspomagających określone gałęzie działalności firmy. Najważniejsze z modułów to: Sprzedaż i Zakup, Magazyn, CRM, Ofertowanie, Zamówienia, Serwis i Reklamacje i liczne rejestry - np. rejestr umów, korespondencji itp. Licencja roczna.

mpFaktura Professional

mpFaktura to program pozwalający na wystawianie różnego rodzaju dokumentów handlowych, m.in. wszelkiego rodzaju faktur, rachunków czy paragonów. Program obsługuje także zamówienia, dokumenty kasowe KP i KW, pozwala na tworzenie bazy kontrahentów, indeksu produktów i usług itp. Umożliwia także prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej. Obsługuje dowolnie wiele magazynów, prowadzonych w dowolnych walutach. Obsługuje różne rodzaje kolejkowania, pozwala na prowadzenie dowolnie wielu cenników itp. Oferuje także szereg funkcjonalności dodatkowych, jak np. możliwość tworzenia notatek, planowania prostych zadań do wykonania itp. Licencja roczna.

mpPOS Professional

mpPOS to program pozwalający na prowadzenie błyskawicznej sprzedaży detalicznej. Już po uruchomieniu program wyświetla listę pozycji zamówienia. Z pozycji tej listy jednym kliknięciem można wydrukować paragon na drukarce fiskalnej lub wydrukować fakturę, jeśli klient o nią poprosi. mpPOS to obsługa różnego rodzaju dokumentów handlowych, m.in. wszelkiego rodzaju faktur, rachunków czy paragonów. Pozwala na tworzenie bazy kontrahentów, indeksu produktów i usług itp. Umożliwia także prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej. Licencja roczna.

abcFaktury Professional

abcFaktury to program do wystawiania wszelkiego rodzaju faktur, rachunków i paragonów - zarówno na komputerach PC jak i Mac. Wystawiaj faktury VAT, proforma, WNT, zaliczki, korekty. Drukuj paragony na drukarkach fiskalnych, wysyłaj je na e-mail, i wiele więcej. Program dostępny jest zarówno dla systemów Windows jak i macOS. Jest to w pełni natywna aplikacja oferująca wszystkie funkcjonalności. abcFaktury pozwala na drukowanie paragonów na drukarkach fiskalnych! Licencja roczna.

abcMagazynu Professional

abcMagazynu to intuicyjny i prosty program do prowadzenia magazynów. Dzięki niemu uporządkujesz ich dowolnie wiele wystawiając do tego stosowne dokumenty t.j. PZ, WZ, MM itp. DARMOWY (do 10 dokumentów miesięcznie) program przygotowany do prowadzenia magazynu na systemach Windows oraz macOS. Program dostępny jest zarówno dla systemów Windows jak i macOS. Jest to w pełni natywna aplikacja oferująca wszystkie funkcjonalności. Od teraz na swoim Maku możesz prowadzić dowolnie wiele magazynów, posiadać dowolnie wiele pozycji na tych magazynach, wystawiać różnego rodzaju dokumenty (PZ, WZ, MM itp.) i więcej. Licencja roczna

abcSerwisu Professional

abcSerwisu to program do prowadzenia małego serwisu i reklamacji. Dzięki niemu wprowadzisz zgłoszenia, a w nich poszczególne rewersy. Nadasz zgłoszeniu odpowiedni numer RMA z którego wycenisz usługę i rozliczysz się z klientami. Posiada możliwość drukowania potwierdzeń przyjęcia i wydania jak również wysyłania powiadomień np. w postaci SMS. Licencja roczna

abcGabinetu Lekarskiego Professional

abcGabinetu to intuicyjny i prosty program do prowadzenia gabinetów lekarskich. Dzięki niemu możesz planować i przeprowadzać wizyty, drukować recepty i skierowania, wysyłać powiadomienia i wiele więcej. Licencja roczna